زمان ثبت نام در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

تعرفه تبلیغاتتعرفه تبلیغات

بدون موضوع , بدون موضوع

زمان ثبت نام در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی
زمان ثبت نام در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

ثبت نام آزمون سمپاد (تیزهوشان) و مدارس نمونه دولتی از 5 اسفند ماه

رییس مرکز استعداد های درخشان آ موزش وپرورش با تشریح آخرین تغییرات و جزییات آزمون مدارس استعداد های درخشان ( سمپاد) و نمونه دولتی ورود به اول راهنمایی ، دبیرستان و هنرستان، گفت: ثبت نام آزمون سمپاد و نمونه دولتی از پنجم اسفند ماه امسال آ غاز می شود.

(ایسنا) مهری سویزی در گفت و گو با خبر نگار (آموزش وپرورش) خبر گزاری دانشجویان ایران افزود: بر اساس آخرین تغییرات اعمال شده در شرایط ورود به مدارس سمپاد و نمونه دولتی مقرر شد، آزمون این مدارس همزمان با مدارس نمونه دولتی برگزار شود.

وی ادامه داد: این آزمون برای استعدادهای درخشان ونمونه دولتی اول راهنمایی ، اول دبیرستان و هنرستان هاست و به صورت یکپارچه در اردیبهشت ماه سال 92 برگزار خواهد شد.

رییس مرکز استعدادهای درخشان آموزش وپرورش گفت: این حرکت به همراه توسعه ی کمی و کیفیت بخشی تحولی به مدارس دولتی و گامی بلند در جهت آ رامش خانواده ها ، پاسخگویی به مطالبات به حق جامعه و عملیاتی کردن عدالت آموزشی است.

طراحی 100 درصد سوالات آزمون ورودی مقطع راهنمایی از پایه ی ششم بوده و معدل 19 شرط ثبت نام در آزمون سمپاد است.

سویزی در خصوص آزمون امسال ورود به مقطع راهنمایی مدارس سمپاد و نمونه دولتی اظهار کرد: 100 درصد محتوای سوالات آزمون امسال از پایه ی ششم طراحی خواهد شدوطبق بخشنامه ، معدل 19 شرط ورود به مدارس استعدادهای درخشان در مقطع راهنمایی است.

همچنین برای مدارس نمونه دولتی نیز معدل پایه ی پنجم باید حد اقل 16 باشد.

وی ادامه داد: همچنین براساس این دستورالعمل ، ثبت نام برای آزمون سمپاد در مدارسی که پایه ی پنجم آنها مشمول ارزشیابی توصیفی بوده عنوان ارزشیابی ( خیلی خوب ) یعنی معادل 19 و برای نمونه دولتی نیز ارزشیابی باید معادل 16 یعنی (خوب ) باشد.

سویزی بیان کرد: آزمون استعدادهای درخشان (سمپاد) ونمونه دولتی برای ورود به دبیرستان روز پنج شنبه 19 اردیبهشت و .آزمون ورود به دوره  راهنمایی  این مدارس در روز جمعه 20 اردیبهشت ماه سال 92 راس ساعت 9 صبح بصورت همزمان درکشور برگزار می شود

 

به امید موفقیت همه ی شما عزیزان

ابوالفضل شمسیان

 

تاریخ : سه شنبه 5 دی 1391 ساعت : 23:18

نظرات - 0 نظر

نکته :
- نظرات شما پس از تائید مدیر نمایان می شود .
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنید

هیچ نظری ثبت نشده است

شما اولین نفر باشید !

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Reload Image CAPTCHA Image

تمام حقوق سایت برای این وب محفوظ می باشد .