برحاشیه ی  برگ شقایق بنویسید                           گل تاب فشار در ودیوار ندارد.

 

                                سال تحصیلی 94-93 

 

 


آخرین ارسال های تالار گفتمان
بازدید : 1443 مرتبه
تاریخ : سه شنبه 5 دی 1391

ثبت نام آزمون سمپاد (تیزهوشان) و مدارس نمونه دولتی از 5 اسفند ماه

رییس مرکز استعداد های درخشان آ موزش وپرورش با تشریح آخرین تغییرات و جزییات آزمون مدارس استعداد های درخشان ( سمپاد) و نمونه دولتی ورود به اول راهنمایی ، دبیرستان و هنرستان، گفت: ثبت نام آزمون سمپاد و نمونه دولتی از پنجم اسفند ماه امسال آ غاز می شود.

(ایسنا) مهری سویزی در گفت و گو با خبر نگار (آموزش وپرورش) خبر گزاری دانشجویان ایران افزود: بر اساس آخرین تغییرات اعمال شده در شرایط ورود به مدارس سمپاد و نمونه دولتی مقرر شد، آزمون این مدارس همزمان با مدارس نمونه دولتی برگزار شود.

وی ادامه داد: این آزمون برای استعدادهای درخشان ونمونه دولتی اول راهنمایی ، اول دبیرستان و هنرستان هاست و به صورت یکپارچه در اردیبهشت ماه سال 92 برگزار خواهد شد.

رییس مرکز استعدادهای درخشان آموزش وپرورش گفت: این حرکت به همراه توسعه ی کمی و کیفیت بخشی تحولی به مدارس دولتی و گامی بلند در جهت آ رامش خانواده ها ، پاسخگویی به مطالبات به حق جامعه و عملیاتی کردن عدالت آموزشی است.

طراحی 100 درصد سوالات آزمون ورودی مقطع راهنمایی از پایه ی ششم بوده و معدل 19 شرط ثبت نام در آزمون سمپاد است.

سویزی در خصوص آزمون امسال ورود به مقطع راهنمایی مدارس سمپاد و نمونه دولتی اظهار کرد: 100 درصد محتوای سوالات آزمون امسال از پایه ی ششم طراحی خواهد شدوطبق بخشنامه ، معدل 19 شرط ورود به مدارس استعدادهای درخشان در مقطع راهنمایی است.

همچنین برای مدارس نمونه دولتی نیز معدل پایه ی پنجم باید حد اقل 16 باشد.

وی ادامه داد: همچنین براساس این دستورالعمل ، ثبت نام برای آزمون سمپاد در مدارسی که پایه ی پنجم آنها مشمول ارزشیابی توصیفی بوده عنوان ارزشیابی ( خیلی خوب ) یعنی معادل 19 و برای نمونه دولتی نیز ارزشیابی باید معادل 16 یعنی (خوب ) باشد.

سویزی بیان کرد: آزمون استعدادهای درخشان (سمپاد) ونمونه دولتی برای ورود به دبیرستان روز پنج شنبه 19 اردیبهشت و .آزمون ورود به دوره  راهنمایی  این مدارس در روز جمعه 20 اردیبهشت ماه سال 92 راس ساعت 9 صبح بصورت همزمان درکشور برگزار می شود

 

به امید موفقیت همه ی شما عزیزان

ابوالفضل شمسیان

 لینک ثابت
موضوع : بدون موضوع - بدون موضوع
ارسال توسط scientists1391

نظرات


هیچ نظری برای این مطلب وجود ندارد !

ارسال نظر

نظر شما :

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*:


آهنگ

دانلود کتاب های درسی
mwuor4ujura1de1br4c.png

 

بانک نرم افزار
mwuor4ujura1de1br4c.png

 

پویانمایی
mwuor4ujura1de1br4c.png

 

پیام نگار
سخن بزرگان
نظر سنجی
مطالب اخیر
پیوند ها

اسلایدر

دانلود فیلم